• +90 530 366 99 15

Minor Bebe'de ürün arayın.

İptal & İade Şartları

 

  Firmamız, koşulsuz değiştirme ile ürünü teslim aldıktan sonraki 7 (yedi) gün içerisinde orjinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar verilmemiş olması kaydıyla, gerekçe sormaksızın ürününüzü başka bir ürünle değiştirmeyi taahhüt eder.(satılan ürünün aradaki farkı kartınıza iade eder yada aradaki farkı kartınızdan çeker.)

 

  İadeler mutlak suretle orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orjinal kutusu /ambalajı bozulmuş (örnek:orjinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler) kabul edilemez.

 

  Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

  İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

 

  İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.Bu durumdada ürünü size getiren anlaşmalı olduğumuz kargo şirkrti ile gönderim yapmanız gerekir.Diğer iade durumlarında ise kargo ücreti size aittir.

 

  İade etmek istediginiz ürün ya da ürünler ayıplı mal tanımına girmeden iade edilmek isteniyorsa bu iadenin GELİŞ-GİDİŞ kargo ücreti müşteriden alınır.

 

  Ürün sipariş tutarları 45 gün içerisinde iade edilmektedir.  

 

  ? Cevabını bulamadığınız sorularınızı bize sormaktan çekinmeyiniz>>

 

 

SEPETİM

SEPETE ÜRÜN EKLEMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.